Стан та тенденції розвитку ринку розчинної кави Главная страница сайта Об авторах сайта Контакты сайта Краткие содержания, сочинения и рефераты

Стан та тенденції розвитку ринку розчинної кави


.

Читать реферат для студентов

Товарознавчо характеристика розчинної кави

Кава стала невід'ємним елементом стилю життя значної частки наших співвітчизників - за даними досліджень цей напій п'ють приблизно 25% росіян кілька разів на день. Імідж розчинної кави -дінамізм, сучасність. Багато в чому таке сприйняття сформовано рекламою.

Розчинна кава, в першу чергу завдяки зручності та швидкості приготування, продовжує користуватися дуже високим попитом - його п'ють більше 90% росіян. Фахівці відзначають, що сьогодні приблизно кожен другий росіянин п'є каву 1 раз на день

Російський ринок кави розвивається дуже динамічно. Розчинна кава займає на ньому більше 80%, зернова кава - 8%, кавові суміші - 7%, кавові напої - 4% ..

Аналітики вважають перспективи російського ринку кави дуже привабливими. Росіяни в порівнянні з жителями інших країн п'ють мало кави - 160 умовних чашок на рік на душу населення. У Європі цей показник - 700 чашок.

Ринок розчинної кави надзвичайно великий і різноманітний. Ринок постійно поповнюється новими марками і новими найменуваннями вже існуючих брендів.

Абсолютним лідером за кількістю брендів розчинної кави є компанія «Нестле». На її частку припадає майже 22% з числа виявлених нами брендів. Слідом за нею йде «Крафт Фудс» з 12,1%. Далі - «Московська кав'ярня на паях» - 5,8%. По 5,2% припадає на «Чібо» і «Мілагро». 3,5% - у «Дау Егбертс» і у ВАТ «Каффа Індастріс». ВАТ «Російський продукт» має 4,0% від загального числа поданих брендів, близько 2,9% у компанії «Гранд».

Експерти кажуть про нову тенденцію - зростання обсягів споживання декофеїнізованої кави. Декофеінізіроваіний кави займає сьогодні 7% російського ринку. Все більшою популярністю користується «Specialty Coffee». «Specialty Coffee» подають в кав'ярнях, де при його приготуванні використовують зерна спеціальної обсмаження з різними добавками. Але, говорячи про зміни російському ринку розчинної кави, не слід випускати з уваги ситуацію з виробництвом кавової сировини. За повідомленням газети «The Public Ledger», світові ціни на зерна кави «робуста» в найближчі місяці можуть впасти. Причина цьому - прагнення світових виробників звільнитися від накопичених запасів до надходження на ринок кави нового врожаю з Індонезії.

Головним постачальником кави на світовий ринок (до 40%) є Бразилія. У країні існує величезна різноманітність умов, а отже, і типів кави. Близько половини всього бразильського кави надходить на ринок під загальною назвою Сантос.

Високою репутацією користується в усьому світі кави з Колумбії виду Арабіка мокрої обробки. Експортовані сорти відрізняються приємним, м'яким, багатим смаком, які мають легкий присмак солодкого горіха, тонким ароматом, гарною кислотністю.В останні роки рівень якості зеленої кави з Колумбії погіршується, що пояснюється переходом господарств на високоврожайні сорти з середніми смаковими характеристиками.

Цінується на світовому ринку кави з Коста-Ріки - промита Арабіка. Кращі сорти виростають на центральному плато навколо міста Сан-Хосе. Зерна мають зелено-синій колір, великі, миті, злегка округлої форми. Відмінною рисою цього сорту є насичений м'який смак з відтінками гострих спецій.

Американські сорти кави складають близько 70% світового експорту. Вони носять назву відповідно до місцем зростання (коста-ріканський, колумбійський, кубинський та ін.).

Кращим кави вважається кава з Аравійського півострова (єменський), латиноамериканський (колумбійський, венесуельський, коста-риканський), африканський (ефіопський і кенійський).


Другие страницы сайта


Для Вас подготовлен образовательный материал Стан та тенденції розвитку ринку розчинної кави

5 stars - based on 220 reviews 5
  • Циклическое перемагничивание. Петля гистерезиса
  • Частные случаи вращательного движения.
  • Центральная предельная теорема.
  • Характеристики синхронного генератора.
  • Завещание с назначением исполнителя завещания
  • Напряженные системы в модели личности
  • Хххххххххххх
  • Экстремумы функции двух переменных